RIPSMEHOOLDUS
Naiselikud silmad - naise pilk räägib soojendades või külmutades oma tunnetest.  Kaunid suured silmad ja pikad ripsmed lisavad siirust. Sestap ka ripsmetuššid on algselt välja mõeldud, et seda omadust kunstlikult võimendada või esile tuua. Ripsmepikendustest rääkimata...

HINNAKIRI

Volüümripsmed

Paigaldus 75€/~2,5h

Püsikliendi paigaldus 65€

Kuni 1.nädala hooldus 28€

Kuni 2.nädala hooldus 35€

Kuni 3.nädala hooldus 40€

Kuni 4.nädala hooldus 45€


Klassikalised ripsmed

Paigaldus 50€/~2h

Kuni 1.nädala hooldus 20€

Kuni 2.nädala hooldus 30€

Kuni 3.nädala hooldus 35€

Kuni 4.nädala hooldus 40€

Ripsmete eemaldamine 15€
Konsultatsioon TASUTA

NB! Hoolduseid teostatakse ainult püsikliendile, tulles teise tehniku juurest, peab arvestama, et igale tööle ei pruugi saada teha hooldust.

Ripsmetesse palun tulla puhaste ja pestud ripsmetega, võimaluse korral ilma jumestuseta.


Volüümripsmepikenduste näol on tegemist uue erakordse ripsmete püsipikendamise tehnikaga. Tulemuseks on silmapaistvalt kohev ja tihe välimus, olles  sealjuures kandjale kerge ja mugav.  Volüümripsmete tehnika puhul imepeenikesi ja -kergeid ripsmeid, soovitud tulemuse saavutamiseks, paigaldab tehnik täpselt teie soovidele ja ootustele vastava  “lehviku”.  

Oleme enda töös võtnud fookusesse loomuliku ilu rõhutamise ja  volüümripsmete  kerguse. Siinkohal on eriti märkimisväärne kuivõrd palju erinevaid stiile annab volüümripsmetega tegelikult teha (näiteks Kardashian, wispy, natural,cat eye jne).

Palun tähenda:

Oleme tänulikud õiglaselt hinnatud olukorra eest Teie ripsmepikendustele. Siinkohal soovitame broneerida eelnevalt tasuta konsultatsiooni aeg mille käigus hindame olukorda ja lepime kokku järgmised sammud. Konsultatsiooni aeg 15 minutit.

 Palun tõde, et kui hooldusest on möödas rohkem, kui 6.nädalat, on tegemist üldiselt paigaldusega, sestap palun broneerida aeg vastavalt.

Kuna teise tehniku juurest tulijal on distantsilt olukorda keeruline hinnata, siis  tuleks arvestada esimeses hoolduses suurema ajakuluga ning paigalduse hinnaga, millele lisandub vajadusel eelneva töö eemaldus 15€. Või kasutada eelmainitud tasuta konsultatsiooni võimalust olukorra hindamiseks.


Oleme avatud E,K,R ajavahemikul 10-16:

aadressil Tatari 25, Kesklinn

Kõik muud ajad kokkuleppel.

Töövälisel ajal lisandub teenuse hinnale +5€/h

Palume oma mittetulemisest informeerida vähemalt 24  tundi enne oma aega. Tühistades aja vähem kui 24h enne hooldust, peame rakendama broneeringutasu 50% teie poolt valitud teenuse hinnast.


________________________________________________________________________________________

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.