RIPSMEHOOLDUS

Naiselikud silmad - naise pilk räägib soojendades või külmutades oma tunnetest.  Kaunid suured silmad ja pikad ripsmed lisavad siirust. Sestap ka ripsmetuššid on algselt välja mõeldud, et seda omadust kunstlikult võimendada või esile tuua. Ripsmepikendustest rääkimata...

HINNAKIRI

Volüümripsmete paigaldus 59 €

Hooldus 32-42€ (kuni 5.nädalat)

Loonulikumad volüümid (loomulik look) paigaldus 50€

Ripsmepikenduste eemaldamine 15€

Ripsmepikenduste konsultatsioon - Tasuta


Volüümripsmepikenduste näol on tegemist uue erakordse ripsmete püsipikendamise tehnikaga. Tulemuseks on silmapaistvalt kohev ja tihe välimus, olles  sealjuures kandjale kerge ja mugav.  Volüümripsmete tehnika puhul imepeenikesi ja -kergeid ripsmeid, soovitud tulemuse saavutamiseks, paigaldab tehnik täpselt teie soovidele ja ootustele vastava  “lehviku”.  

Oleme enda töös võtnud fookusesse loomuliku ilu rõhutamise ja  volüümripsmete  kerguse. Siinkohal on eriti märkimisväärne kuivõrd palju erinevaid stiile annab volüümripsmetega tegelikult teha (näiteks Kardashian, wispy, natural).

Palun tähenda:

Oleme tänulikud õiglaselt hinnatud olukorra eest Teie ripsmepikendustele. Siinkohal soovitame broneerida eelnevalt tasuta konsultatsiooni aeg mille käigus hindame olukorda ja lepime kokku järgmised sammud. Konsultatsiooni aeg 15 minutit.

 Palun tõde, et kui hooldusest on möödas rohkem, kui 6.nädalat, on tegemist üldiselt paigaldusega, sestap palun broneerida aeg vastavalt.

Kuna teise tehniku juurest tulijal on distantsilt olukorda keeruline hinnata, siis  tuleks arvestada esimeses hoolduses suurema ajakuluga ning paigalduse hinnaga, millele lisandub vajadusel eelneva töö eemaldus 15€. Või kasutada eelmainitud tasuta konsultatsiooni võimalust olukorra hindamiseks.


Oleme avatud E,T,N,R ajavahemikul 8-16:

E,T aadressil Tatari 25, Kesklinn
N,R aadressil Siili 8, Mustamäe

Kõik muud ajad kokkuleppel.

Töövälisel ajal lisandub teenuse hinnale 15€.

Palume oma mittetulemisest informeerida vähemalt 24  tundi enne oma aega. Tühistades aja vähem kui 24h enne hooldust, peame rakendama broneeringutasu 50% teie poolt valitud teenuse hinnast.


________________________________________________________________________________________

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.